Možnosti
pre všetkých
mladých
kreatívcov

ADC Štempel

Zažiť na vlastnej koži, aké je to pracovať v reklamnej agentúre na ozajstných zadaniach? Vyskúšať si, v čom si dobrý a posunúť sa v tom ostatnom? Že ťa aj tak nikam nezoberú? Máme dobré správy. Zoberú ťa! Ak získaš ADC štempel, máš garantované miesto v agentúre, ktorú si navyše vyberieš ty sám.

Viac informácií

Creative Express

Creative Express je jednou z najzaujímavejších príležitostí pre mladých kreatívcov do 28 rokov získať medzinárodnú skúsenosť. Je to niekoľkodňový workshop s talentovanými ľuďmi z celej Európy na vždy inom, zaujímavom mieste.

Viac informácií

Rising Stars

Vzdelávací program, ktorý sa snaží zvýšiť kvalitu európskej kreatívy, ktorý využíva potenciál ADC Europe komunity naprieč celou Európou, inštitúciami a odborníkmi v nej.

Viac informácií

Young lions

Súťaž Young Lions Slovakia je národným kolom súťaže Young Lions, ktorá je každoročne súčasťou medzinárodného festivalu Cannes Lions.

Viac informácií

Žiarovka

Súťaž pre mladých kreatívcov, ktorí chcú pracovať v reklame. Ukázať mladým tvorcom, o čom je reklama. Motivovať ich k tvorbe tým, že sa budú môcť predviesť pred najlepšími a tiež edukovať spôsobom, ktorý v škole nikdy nezažijú.

Viac informácií